قوانین و مقررات

مراجعه کننده محترم قبل از ورود به سامانه نوبت دهی، موارد ذیل را به دقت مطالعه فرمایید:

جهت استفاده از سامانه از نسخه‌های جدید مرورگرهای Chrome یا Firefox استفاده نمایید.

در طی ثبت‌نام و پرداخت درگاه بانک ، از کلیک بر روی دکمه Back و بازکردن بیش از یک صفحه مرورگر خودداری کنید.

ساعات کار کلینیک همه روزه بجز روزهای تعطیل در شیفت صبح از ساعت ۹ الی ۱۳:۳۰ و در شیفت عصر از ساعت ۱۶ الی ۲۰ می باشد .

ضروری است نوبت دهی اینترنتی صرفاً با مشخصات و اطلاعات بیمار انجام شود و هنگام ثبت بیمه دقت شود که دفترچه بیمه متعلق به خود بیمار باشد .(( در صورت مغایرت مشخصات ثبت شده یا بیمه ثبت شده با بیمار هزینه پرداختی غیر قابل عودتخواهد بود ))

در حال حاضر نوبت دهی اینترنتی جهت اتباع خارجی و نوزادانی که تازه متولد شده و فاقد کد ملی هستند، امکانپذیر نمی باشد . (( جهت ثبت نوبت لازم است بصورت حضوری و روزانه درساعت کاری مراجعه نمایند )) 

پرداخت حق نوبت می تواند از طریق سایت به صورت آنلاین انجام شود.
بعد از گرفتن نوبت، کدرهگیری و سایر اطلاعات نوبت شما به صورت پیامک برایتان ارسال خواهد شد. لذا از شما خواهشمندیم تا لحظه ی مراجعه به پزشک، پیامک را نگهدارید.
اگر به هر دلیلی پیامک را دریافت نکردید و یا آن را گم کردید، میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا وضعیت ثبت نوبت شما بررسی شود.
هر مراجع در هر روز برای روانپزشک فقط یک نوبت می تواند رزرو نمایید.
اشخاصی که نوبت گرفته اند اگر به هر دلیلی نتوانند در مطب حضور پیدا کنند  در صورتیکه زمان نوبت شما گذشته است، وجه پرداختی پس از کسر ۳۵% مبلغ به شما بازگردانده می شود.

هنگام مراجعه به بیمارستان مستقیماً به صندوق مراجعه نموده و شماره ویزیت خودرا دریافت نمائید.

برای نشان دادن کلیه جواب آزمایشات ، تصویربرداری ها وسایر اقدامات پاراکلینیکی خود ظرف مدت ۵ روز از آخرین ویزیت نیازی به گرفتن نوبت نمی باشد . در غیر اینصورت باید مجدداً نوبت گیری فرمایید .